Doğanlar Group Atakum’un en gözde merkezi olan Atakent Tramvay durağı’na (raylı sistem) cephe,ihtiyaç duyulan her yere yürüme mesafesinde,ulaşım sorunu olmayan,ferah ve modern yaşamın simgesi olan bir projeyi daha sizlerin beğenisine sunuyor.

Samsun’un En Konforlu Kız Öğrenci Yurdu


Yurdun Resmi İnternet Sitesi İçin Tıklayın: www.dogankentkizyurdu.com

Tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik odaları her türlü teknolojik donanıma sahiptir.

Oda içerisinde telefon, buz dolabı, televizyon ve kendine özel wc banyo bulunmaktadır.

7/24 güvenlik bulunmaktadır.

Kütüphane & kafeterya, etüt salonu, bilgisayar odası, mescid, kuaför, hamam, sauna, fitness, toplantı salonu kantin bilgisayar odası gibi tüm sosyal alanlar yurt içerisinde mevcuttur. Ayrıca sosyal alanlar da tamamen ücretsiz.


Adres: Yenimahalle Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No:50 Atakum/SAMSUN (Çobanlı Tramvay durağına cephe )

Daha ayrıntılı bilgiler için yurdumuzun web sitesini ziyaret edebilirsiniz; www.dogankentkizyurdu.com


Yurdumuzun Özellikleri:
Kız yurdu projemiz Atakum Olimpik Yüzme Havuzu’na çok yakın mesafededir.
Yurdumuz konum itibariyle üniversiteye ve toplu taşıma araçlarına çok yakın noktadadır
Yurdumuzda 100 adet 2 kişilik oda,8 adet 3 kişilik oda ve 5 adet 4 kişilik oda mevcuttur bütün odalarında ; Banyo/ WC Özel tasarımlı oda eşyaları ,Yatak Elbise dolabı , Çalışma masası ,Ofis sandalyesi, Klima, Kablosuz internet yayını, Dışarıdan aramalara açık telefon, 24 saat sıcak su, Merkezi ısıtma Yangın alarm sistemi, Nevresim takımı, yorgan ve yastık yurt yönetimi tarafından verilmektedir.
Yurdun giriş katında yurt müdürlüğü ofisi, resepsiyon, bekleme salonu, internet salonu, mini market , kafeterya, fotokopi ve yazıcı odası bulunmaktadır.
Yurt binasına giriş çıkışlar kartlı sistemle yapılacaktır.
Yurdun genel alanları merkezi ısıtma sistemi ile ısınmakta olup, elektrik kesintilerine karşı jeneratör devreye girecektir.
Yurdun her alanında kablosuz internet yayını mevcut olacaktır.
Yurdun genel temizliği her gün düzenli olarak yapılmakta, odalardaki banyo /wc ‘ler her gün temizlenecek , odaların genel temizliği haftada bir gün yapılacak, nevresimler iki haftada bir personelimiz tarafından değiştirilecektir.
Yurdumuzda kesintisiz 24 saat sıcak su bulunmakta ve öğrenciler kendi çamaşırlarını ücret karşılığında çamaşırhanemizde yıkatabileceklerdir, Öğrencilerin ihtiyaç duyduğu her şey yurdumuzda mevcuttur. Öğrencilerin yalnızca özel eşyalarını getirmeleri yeterli olacaktır.
Yurdumuzda 2 hasta kabul edilebilir nitelikte revir odamız olacaktır. Ayrıca sizin için anlaşmalı özel hastanede indirimli tedavi imkanları sunulacaktır.
Çamaşırhane, ütü…Yurdumuz,güvenlik görevlilerimizle ve güvenlik kamera sistemi ile 24 saat korunmakta olacaktır.
öğrencilerimize sadece konaklama hizmeti vermekle kalmayıp kurum olarak öğrencilerimizin sosyal ve kültürel dünyalarına katkıda bulunmayı amaçlamaktayız. Bundan dolayı haftalık ve aylık düzenli aralıklarla kültürel faaliyetler düzenlemeyi hedefliyoruz.
İmkanlarımız:
Her sabah ücretsiz sabah kahvaltısı , Kar amaçlı olmayan fiyatlarla öğle ve akşam yemeği servisi
Resepsiyon bekleme salonu
Mini market
İnternet salonu
Etüd salonu
Fotokopi ve yazıcı odası
Çamaşırhane – Ütü odası
Fitness salonu
Spor salonu
Revir –Sağlık hizmetleri
24 Saat Güvenlik(kamera sistemi)
Ücretsiz araç servisi
Özel partiler
Sosyal aktivitelere katılım
Hiçbir cemaat ve dernekle bağlantısı olmayan yurdumuz, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmakta ve Bakanlığın tebliğine göre yönetilecektir.
Kalite, güven ve güler yüzden taviz vermeden sosyal sorumluluk bilinci içerisinde gençlerimizin geleceğe güvenle bakmasını sağlamak için elimizden geleni yapma gayreti ve hevesi içindeyiz.